Slutpris

Krabbegatan 16

Lägenhet

Lägenhet - Slottshöjden, Helsingborgs kommun - Såld 18 juni 2015

Logotyp av HusmanHagberg Helsingborg
Slutpris725 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 358 kr/m²

Utgångspris

725 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

26,5 m²

Byggår

1946

Avgift

1 699 kr/mån

Driftskostnad

1 200 kr/år

Antal besök

1 400

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 juni 2015)

Kontakta mäklarkontoret

HusmanHagberg Helsingborg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder