Slutpris

Mossgatan 189

Lägenhet

Lägenhet - Rud, Karlstads kommun - Såld 25 juni 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris695 000 kr

Pris per kvadratmeter

14 787 kr/m²

Utgångspris

695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

47 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1969

Avgift

3 195 kr/mån

Driftskostnad

3 664 kr/år

Antal besök

500

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Jakob ForsErik Olsson Fastighetsförmedling
Jakob Fors

Karta

Slutpriser för liknande bostäder