Slutpris
Ängstugevägen 29
Lägenhet - Rosenkälla, Nyköpings kommun - Såld 26 juli 2024

1/20

Slutpris450 000 kr
Pris per kvadratmeter
10 976 kr/m²
Utgångspris
490 000 kr
Prisutveckling
-40 000 kr (-8 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
41 m²
Våning
0 av 3, hiss finns ej
Byggår
1963
Avgift
2 714 kr/mån
Driftskostnad
2 496 kr/år
Antal besök
651