Slutpris

Centralgatan 30A

Lägenhet

Lägenhet - Rättvik, Rättviks kommun - Såld 01 december 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Rättvik
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Rättvik
Slutpris465 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 071 kr/m²

Utgångspris

465 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

42 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1949

Avgift

3 936 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

1 689

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 december 2025)

Kontakta mäklaren

Johanna OlanderLF Fastighetsförmedling Rättvik
Johanna Olander

Karta

Slutpriser för liknande bostäder