Slutpris

Hornsgatan 26

Lägenhet

Lägenhet - Norra Nybro, Nybro kommun - Såld 03 december 2018

Logotyp av Fastighetsbyrån Nybro/Torsås/Emmaboda
Slutpris150 000 kr

Pris per kvadratmeter

5 172 kr/m²

Utgångspris

150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

29 m²

Avgift

2 540 kr/mån

Driftskostnad

1 850 kr/år

Antal besök

2 542

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 december 2018)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Nybro/Torsås/Emmaboda
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder