Slutpris

Kungsvägen 75

Lägenhet

Lägenhet - Mjölby, Mjölby kommun - Såld 14 februari 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Mjölby
Logotyp av SkandiaMäklarna Mjölby
Slutpris395 000 kr

Pris per kvadratmeter

13 860 kr/m²

Utgångspris

395 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

28,5 m²

Våning

7, hiss finns

Avgift

2 328 kr/mån

Antal besök

1 462

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 februari 2025)

Kontakta mäklaren

Daniel LahdoSkandiaMäklarna Mjölby
Daniel Lahdo

Karta

Slutpriser för liknande bostäder