Slutpris

Tiundagatan 47

Lägenhet

Lägenhet - Luthagen, Uppsala kommun - Såld 01 maj 2026

Logotyp av Widerlöv Uppsala
Logotyp av Widerlöv Uppsala
Slutpris1 750 000 kr

Pris per kvadratmeter

38 717 kr/m²

Utgångspris

1 750 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

45,2 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 5, hiss finns

Byggår

1958

Avgift

3 161 kr/mån

Driftskostnad

5 676 kr/år

Antal besök

604

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Clara Lööf LjunglundWiderlöv Uppsala
Clara Lööf Ljunglund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder