Slutpris

Idrottsgatan 27 B 1:a vån

Lägenhet

Lägenhet - Lidhem, Västerviks kommun - Såld 08 maj 2020

Logotyp av Fastighetsbyrån Västervik
Logotyp av Fastighetsbyrån Västervik
Slutpris495 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 837 kr/m²

Utgångspris

495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

29,4 m²

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1945

Avgift

2 313 kr/mån

Antal besök

1 941

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 maj 2020)

Kontakta mäklaren

Tobias AnkréusFastighetsbyrån Västervik
Tobias Ankréus
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder