Slutpris

Svanebäcksgatan 28C

Lägenhet

Lägenhet - Kungsladugård, Göteborgs kommun - Såld 08 maj 2026

Logotyp av Lundin Fastighetsbyrå
Slutpris2 390 000 kr

Pris per kvadratmeter

62 895 kr/m²

Utgångspris

2 390 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

38 m²

Balkong

Nej

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1931

Avgift

3 460 kr/mån

Driftskostnad

5 664 kr/år

Antal besök

2 603

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Kevin ArnagårdLundin Fastighetsbyrå
Kevin Arnagård

Karta

Slutpriser för liknande bostäder