Slutpris

Munkhagsgatan 88

Lägenhet

Lägenhet - Johannelund, Linköpings kommun - Såld 30 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Linköping
Logotyp av Fastighetsbyrån Linköping
Slutpris695 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 574 kr/m²

Utgångspris

695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

23,5 m²

Våning

2

Byggår

1957

Avgift

1 693 kr/mån

Driftskostnad

5 485 kr/år

Antal besök

1 224

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2026)

Kontakta mäklaren

Beatrice LebelFastighetsbyrån Linköping
Beatrice Lebel
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder