Slutpris

Tenorgatan 10

Lägenhet

Lägenhet - Högsbo, Göteborgs kommun - Såld 13 maj 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Slutpris1 475 000 kr

Pris per kvadratmeter

38 613 kr/m²

Utgångspris

1 475 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

38,2 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1966

Avgift

2 711 kr/mån

Driftskostnad

3 480 kr/år

Antal besök

1 431

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (13 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Afram AkyolLF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Afram Akyol

Karta

Slutpriser för liknande bostäder