Slutpris

Esplanaden 9C

Lägenhet

Lägenhet - Hallsberg, Hallsbergs kommun - Såld 14 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Hallsberg
Slutpris370 000 kr

Pris per kvadratmeter

8 222 kr/m²

Utgångspris

370 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

45 m²

Våning

2 av 2

Byggår

1944

Avgift

3 267 kr/mån

Driftskostnad

4 215 kr/år

Antal besök

1 825

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 april 2026)

Kontakta mäklaren

David JohanssonFastighetsbyrån Hallsberg
David Johansson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder