Slutpris

Kungsvägen 12

Lägenhet

Lägenhet - Haga, Sundsvalls kommun - Såld 12 maj 2025

Logotyp av Notar
Slutpris895 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 677 kr/m²

Utgångspris

895 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

37,8 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1956

Avgift

2 346 kr/mån

Antal besök

949

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Ayhan YagciNotar
Ayhan Yagci
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder