Slutpris

Odensgatan 4A

Lägenhet

Lägenhet - Främre Luthagen, Uppsala kommun - Såld 03 juni 2025

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Slutpris1 350 000 kr

Pris per kvadratmeter

86 538 kr/m²

Utgångspris

1 350 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

15,6 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 5, hiss finns

Byggår

1939

Avgift

1 356 kr/mån

Driftskostnad

4 493 kr/år

Antal besök

5 905

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Emilio SilvaSvenska Mäklarhuset Uppsala
Emilio Silva
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder