Slutpris

Ekuddsvägen 4, 4 tr

Lägenhet

Lägenhet - Ekudden, Nacka kommun - Såld 02 december 2013

Logotyp av Fastighetsbyrån Nacka
Slutpris1 650 000 kr

Pris per kvadratmeter

46 218 kr/m²

Utgångspris

1 650 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

35,7 m²

Byggår

1957

Avgift

2 425 kr/mån

Driftskostnad

2 640 kr/år

Antal besök

1 116

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (2 december 2013)

Kontakta mäklaren

Magnus WangerheimFastighetsbyrån Nacka
Magnus Wangerheim
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder