Slutpris
Raoul Wallenbergs gata 14B
Lägenhet - Centrum, Växjö kommun - Såld 22 maj 2025

1/11

Slutpris1 050 000 kr
Pris per kvadratmeter
31 818 kr/m²
Utgångspris
1 100 000 kr
Prisutveckling
-50 000 kr (-5 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
33 m²
Balkong
Ja
Våning
4 av 5, hiss finns
Byggår
2024
Avgift
2 320 kr/mån
Driftskostnad
2 436 kr/år
Antal besök
918