Slutpris

Bygatan 68

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun - Såld 04 februari 2026

Logotyp av Mäklarringen Sollentuna
Slutpris1 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

57 632 kr/m²

Utgångspris

1 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

19 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1967

Avgift

1 417 kr/mån

Driftskostnad

2 800 kr/år

Antal besök

3 355

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (4 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Arash JamieMäklarringen Sollentuna
Arash Jamie

Karta

Slutpriser för liknande bostäder