Slutpris

Skaraborgsgatan 44 B

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Skara, Skara kommun - Såld 15 december 2025

Logotyp av Broberg Mäkleri AB
Logotyp av Broberg Mäkleri AB
Slutpris225 000 kr

Pris per kvadratmeter

6 338 kr/m²

Utgångspris

225 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

35,5 m²

Våning

2 av 3

Byggår

1965

Avgift

2 784 kr/mån

Driftskostnad

4 000 kr/år

Antal besök

922

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 december 2025)

Kontakta mäklaren

Lena BrobergBroberg Mäkleri AB
Lena Broberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder