Slutpris

Sjödalsvägen 19A

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Huddinge, Huddinge kommun - Såld 17 mars 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Huddinge
Slutpris1 695 000 kr

Pris per kvadratmeter

53 810 kr/m²

Utgångspris

1 695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

31,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 7, hiss finns

Byggår

2018

Avgift

2 805 kr/mån

Driftskostnad

4 416 kr/år

Antal besök

1 834

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (17 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Michael GharafehLF Fastighetsförmedling Huddinge
Michael Gharafeh

Karta

Slutpriser för liknande bostäder