Slutpris

Lådämnesgatan 16

Lägenhet

Lägenhet - Björkekärr, Göteborgs kommun - Såld 18 december 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Slutpris1 390 000 kr

Pris per kvadratmeter

52 256 kr/m²

Utgångspris

1 390 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

26,6 m²

Balkong

Nej

Byggår

1955

Avgift

2 005 kr/mån

Driftskostnad

3 576 kr/år

Antal besök

5 325

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 december 2025)

Kontakta mäklaren

Rebaz DarweshLF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Rebaz Darwesh

Karta

Slutpriser för liknande bostäder