Slutpris
Geijersvägen 4
Lägenhet - Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun - Såld 06 maj 2026

1/22

Slutpris3 395 000 kr
Pris per kvadratmeter
91 757 kr/m²
Utgångspris
3 395 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1,5 rum
Boarea
37 m²
Balkong
Nej
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Byggår
1926
Avgift
2 702 kr/mån
Antal besök
2 414