Slutpris

Frans Malmrosgatan 37B

Lägenhet

Lägenhet - Granlunda, Trelleborgs kommun - Såld 22 juli 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Slutpris645 000 kr

Pris per kvadratmeter

18 971 kr/m²

Utgångspris

645 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1,5 rum

Boarea

34 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 4, hiss finns ej

Byggår

1959

Avgift

2 569 kr/mån

Driftskostnad

3 120 kr/år

Antal besök

1 490

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Therese LundahlLF Fastighetsförmedling Trelleborg
Therese Lundahl

Karta

Slutpriser för liknande bostäder