Slutpris

Steken 3C

Lägenhet

Lägenhet - Agnesberg, Göteborgs kommun - Såld 22 maj 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Slutpris1 160 000 kr

Pris per kvadratmeter

24 681 kr/m²

Utgångspris

1 160 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1,5 rum

Boarea

47 m²

Balkong

Nej

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1965

Avgift

2 142 kr/mån

Driftskostnad

3 696 kr/år

Antal besök

11 904

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Lovisa HägermalmLF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Lovisa Hägermalm

Karta

Slutpriser för liknande bostäder