Garphyttan, Örebro kommun

Garphyttan

Alla slutpriser för bostäder - Garphyttan, Örebro kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

170 sålda bostäder

Sålt i maj 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2014

Kungsstigen 20

Radhus
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

85 m²

3 rum

0 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2014

Skogsrundan 5

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

159 m²

6 rum

0 kr/mån

Slutpris 1 840 000 kr+25 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i mars 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2014

Garpvägen 63

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

81 m²

3 rum

4 735 kr/mån

Slutpris 360 000 kr-4 %

4 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2014

Garpvägen 55 B

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

81 m²

3 rum

4 735 kr/mån

Slutpris 560 000 kr+24 %

6 914 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2014

Trådvägen 8

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Mäklarhuset Örebro

79+79 m²

0 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-18 %
Mäklarhuset Örebro
Mäklarhuset Örebro

Sålt i februari 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2014

Hyttvägen 1

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

112+220 m²

5 rum

0 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i december 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 dec. 2013

Garpvägen 3

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

92 m²

4 rum

5 758 kr/mån

Slutpris 360 000 kr+22 %

3 913 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i november 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2013

Kvarnvägen 12

Villa
Garphyttan, Örebro kommun

136+38 m²

4 rum

0 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr+38 %
HusmanHagberg Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 nov. 2013

Garpvägen 12

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

65 m²

2 rum

4 420 kr/mån

Slutpris 510 000 kr+162 %

7 846 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i oktober 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2013

Hyttvägen 7A, 7B

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

112+128 m²

4 rum

0 kr/mån

Slutpris 880 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 okt. 2013

Garpvägen 53B

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

81 m²

3 rum

4 735 kr/mån

Slutpris 520 000 kr+39 %

6 420 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 okt. 2013

Trådvägen 3

Villa
GARPHYTTAN, Örebro kommun

120+100 m²

6 rum

1 590 m²

Slutpris 1 655 000 kr+51 %
Svensk Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 okt. 2013

Slätåsvägen 9

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

149+209 m²

5 rum

2 705 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i augusti 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2013

Skogsrundan 16

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

118+118 m²

4 rum

862 m²

Slutpris 1 700 000 kr+31 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro

Sålt i juni 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2013

Radhusvägen 16

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

125+193 m²

4 rum

1 286 m²

Slutpris 1 520 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 maj. 2013

Garpvägen 81

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

121 m²

5 rum

4 861 kr/mån

Slutpris 760 000 kr+38 %

6 281 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2013

Garpvägen 62

Lägenhet
Garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

121 m²

6 rum

4 861 kr/mån

Slutpris 550 000 kr+57 %

4 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Sålt i januari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2013

Tysslingevägen 10

Lägenhet
GARPHYTTAN, Örebro kommun

2 rum

2 171 kr/mån

Slutpris 350 000 kr+23 %
Svensk Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jan. 2013

Hyttvägen 15

Villa
GARPHYTTAN, Örebro kommun

5 rum

Slutpris 2 100 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i november 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2012

Nygatan 21

Villa
GARPHYTTAN, Örebro kommun

4 rum

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling

Visar 151 - 170 av 170

Artiklar från Hemnet