Ljusne, Söderhamns kommun

Ljusne

Alla slutpriser för bostäder - Ljusne, Söderhamns kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

161 sålda bostäder

Sålt i september 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2014

Milvägen 6

Villa
Ljusne - Fridhem, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

108+135 m²

4 rum

0 kr/mån

Slutpris 725 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

Sålt i augusti 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2014

Källvägen 6

Fritidshus
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

89+89 m²

4 rum

0 kr/mån

Slutpris 330 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 aug. 2014

Svarvarvägen 130

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

126+100 m²

6 rum

1 800 m²

Slutpris 710 000 kr-5 %
Properties & Partners Gävle

Sålt i februari 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2014

Kvistvägen 13

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

136+65 m²

4 rum

0 kr/mån

Slutpris 475 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Sålt i januari 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2014

Åängsvägen 11

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

99+7 m²

5 rum

1 151 m²

Slutpris 675 000 kr-7 %
Properties & Partners Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jan. 2014

Generatorvägen 14

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

87+64 m²

3 rum

0 kr/mån

Slutpris 450 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

Sålt i oktober 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2013

Skovelvägen 4

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

91+121 m²

3 rum

903 m²

Slutpris 450 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Sålt i september 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2013

Dalvägen 11

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

112+43 m²

5 rum

1 000 m²

Slutpris 690 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Sålt i juli 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2013

Smedsvägen 7A

Lägenhet
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

76 m²

3 rum

3 514 kr/mån

Slutpris 60 000 kr+71 %

789 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Sålt i juni 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2013

Linjevägen 3

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

105+63 m²

5 rum

1 355 m²

Slutpris 270 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2013

Åängsvägen 38

Radhus
LJUSNE, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

129+8 m²

4 rum

266 m²

Slutpris 350 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Visar 151 - 161 av 161

Artiklar från Hemnet