Kronobergs län
Kronobergs län; Par/Kedje/Radhus
Alla slutpriser för parhus, kedjehus och radhus - Kronobergs län
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i maj 2013
Maps Data: Google © 2026
Högalundsvägen 23
Alvesta - Öster, Alvesta kommun
99+31 m²
4 rum
Slutpris 400 000 kr-49 %
Fastighetsbyrån Växjö
Sålt i april 2013
Maps Data: Google © 2026
Hasselvägen 41
Åseda, Uppvidinge kommun
105+105 m²
4 rum
Slutpris 700 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Växjö
Sålt i mars 2013
Maps Data: Google © 2026
Vallgatan 39
Klöxhult, Älmhults kommun
128+123 m²
5 rum
Slutpris 2 225 000 kr+14 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Maps Data: Google © 2026
Kastanjevägen 6A
Majtorp, Älmhults kommun
106 m²
4 rum
Slutpris 725 000 kr±0 %
6 840 kr/m²
Fastighetsbyrån Älmhult
Maps Data: Google © 2026
Sköldstavägen 31
Alvesta - Centralt, Alvesta kommun
93+20 m²
5 rum
Slutpris 630 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Växjö
Sålt i februari 2013
Maps Data: Google © 2026
Villagatan 35
Ljungby-Centralt, Ljungby kommun
112 m²
4 rum
Slutpris 1 920 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Ljungby
Sålt i januari 2013
Maps Data: Google © 2026
Källargatan 10
Centrum, Älmhults kommun
4 rum
Slutpris 900 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Visar 401 - 407 av 407