Östergötlands län

Östergötlands län; Par/Kedje/Radhus

Alla slutpriser för parhus, kedjehus och radhus - Östergötlands län

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

3 948 sålda bostäder

Sålt i maj 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Västerby 6

Radhus
Västerby, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

130 m²

4 rum

261 m²

Slutpris 3 700 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Mästerbovägen 15A

Radhus
Motala, Motala kommun
HusmanHagberg Linköping

89+25 m²

543 m²

Slutpris 3 200 000 kr±0 %
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Järnskogsvägen 18

Radhus
Ljungsbro, Linköpings kommun

120 m²

5 rum

5 496 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr+2 %

22 500 kr/m²

Bjurfors Linköping
Baldersgatan 18, Ryttarhagen, Mjölby kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Baldersgatan 18

Radhus
Ryttarhagen, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

94 m²

4 rum

422 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 060 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Flöjtgatan 17

Radhus
Ullstämma, Linköpings kommun

143+24 m²

5 rum

443 m²

Slutpris 6 025 000 kr+2 %
Bjurfors Linköping
Axel Swartlings gata 114, Klockaretorpet, Norrköpings kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Axel Swartlings gata 114

Radhus
Klockaretorpet, Norrköpings kommun
HusmanHagberg Norrköping

111+21 m²

4 rum

174 m²

Slutpris 2 250 000 kr-6 %
HusmanHagberg Norrköping
HusmanHagberg Norrköping
Torparegatan 72, Lambohov, Linköpings kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Torparegatan 72

Radhus
Lambohov, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

123 m²

5 rum

226 m²

Slutpris 3 500 000 kr-3 %
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Blackbäcksvägen 52, Berg, Linköpings kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Blackbäcksvägen 52

Radhus
Berg, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

76 m²

3 rum

5 183 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

31 579 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Storhögsgatan 6

Radhus
Norrköping, Norrköpings kommun
HusmanHagberg Norrköping

119 m²

5 rum

360 m²

Slutpris 3 700 000 kr-3 %
HusmanHagberg Norrköping
HusmanHagberg Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Tallholmsvägen 89

Radhus
Hjulsbro, Linköpings kommun

115 m²

5 rum

208 m²

Slutpris 3 750 000 kr±0 %
Bjurfors Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026

Lidaleden 310

Radhus
Norrköping, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

137+64 m²

5 rum

Slutpris 3 450 000 kr
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

Sålt i april 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Lidaleden 320

Radhus
Norrköping, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

168+30 m²

5 rum

Slutpris 2 595 000 kr
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
Sköldvägen 17, Åby, Norrköpings kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Sköldvägen 17

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrköping

132+38 m²

6 rum

488 m²

Slutpris 3 300 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Norrköping
Svensk Fastighetsförmedling Norrköping
Högsbacksgatan 73, Harvestad, Linköpings kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Högsbacksgatan 73

Radhus
Harvestad, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

100 m²

4 rum

6 401 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-3 %

30 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Guldvingestigen 8, Åleryd, Linköpings kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Guldvingestigen 8

Radhus
Åleryd, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

118+38 m²

5 rum

334 m²

Slutpris 4 665 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Rambogatan 168, Smedby, Rambodal, Norrköpings kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Rambogatan 168

Radhus
Smedby, Rambodal, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

135+11 m²

5 rum

352 m²

Slutpris 3 705 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Brynhilds gata 6

Radhus
Vikingstad, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

117 m²

5 rum

6 282 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr-5 %

21 795 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Rambogatan 41

Radhus
Norrköping, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

110+21 m²

5 rum

Slutpris 2 800 000 kr
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
Värdshusvägen 27, Tallboda, Linköpings kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Värdshusvägen 27

Radhus
Tallboda, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

158+3 m²

6 rum

236 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 250 000 kr-1 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2026

Motalagatan 16F

Radhus
Centralt, Vadstena kommun
LF Fastighetsförmedling Motala

105+6 m²

5 rum

97 m²

Slutpris 3 400 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Motala
LF Fastighetsförmedling Motala
Sliparegatan 17, Berga, Linköpings kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Sliparegatan 17

Radhus
Berga, Linköpings kommun
Magnusson Mäkleri Linköping AB

158 m²

5 rum

494 m²

Slutpris 4 050 000 kr+7 %
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Dragonvägen 13, Viggestorp, Finspångs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Dragonvägen 13

Radhus
Viggestorp, Finspångs kommun
Properties & Partners Finspång

256 m²

4 rum

636 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
Properties & Partners Finspång
Properties & Partners Finspång
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Grindgatan 13

Radhus
Linköping, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

122 m²

5 rum

Slutpris 4 100 000 kr
Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Storhagsvägen 16B

Radhus
Finspång, Finspångs kommun
Fastighetsbyrån Finspång

90 m²

4 rum

Slutpris 2 200 000 kr

24 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Finspång
Fastighetsbyrån Finspång
Primulastigen 3, Åleryd, Linköpings kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Primulastigen 3

Radhus
Åleryd, Linköpings kommun
Magnusson Mäkleri Linköping AB

129 m²

4 rum

452 m²

Slutpris 3 300 000 kr-3 %
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Pallasvägen 9

Radhus
Ljungsbro, Linköpings kommun
Notar

96 m²

4 rum

7 016 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

22 917 kr/m²

Notar
Notar
Nickelstigen 10, Duvkullen, Linköpings kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Nickelstigen 10

Radhus
Duvkullen, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

140+62 m²

5 rum

584 m²

Slutpris 4 475 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Högsbacksgatan 25

Radhus
Harvestad, Linköpings kommun

108 m²

4 rum

6 450 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-3 %

27 778 kr/m²

Bjurfors Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Ravinvägen 12

Radhus
Mjölby, Mjölby kommun
SkandiaMäklarna Mjölby

102+45 m²

7 rum

672 m²

Slutpris 2 650 000 kr+2 %
SkandiaMäklarna Mjölby
SkandiaMäklarna Mjölby
Fågelsångsvägen 14, Tegelviken, Motala kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Fågelsångsvägen 14

Radhus
Tegelviken, Motala kommun
LF Fastighetsförmedling Motala

150 m²

6 rum

454 m²

Slutpris 3 020 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Motala
LF Fastighetsförmedling Motala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Pråmgatan 6

Radhus
Lindö, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

138 m²

6 rum

488 m²

Slutpris 3 350 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Trombongatan 40

Radhus
Ullstämma, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

138+24 m²

284 m²

Slutpris 6 500 000 kr
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Höglyckegatan 12, Malmslätt, Linköpings kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Höglyckegatan 12

Radhus
Malmslätt, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

81+81 m²

6 rum

624 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Bona 335, Bona, Motala kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Bona 335

Radhus
Bona, Motala kommun
SkandiaMäklarna Motala

104 m²

3 rum

613 m²

Slutpris 775 000 kr+30 %
SkandiaMäklarna Motala
SkandiaMäklarna Motala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Södra Strandvägen 5E

Radhus
Centralt, Mjölby kommun
SkandiaMäklarna Mjölby

195+49 m²

6 rum

531 m²

Slutpris 5 250 000 kr+5 %
SkandiaMäklarna Mjölby
SkandiaMäklarna Mjölby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Ljuragatan 30B

Radhus
Ljura, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

130+35 m²

7 rum

6 500 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr+5 %

25 769 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Israndsvägen 3

Radhus
Slomarp, Mjölby kommun
SkandiaMäklarna Mjölby

85+30 m²

5 rum

281 m²

Slutpris 2 180 000 kr
SkandiaMäklarna Mjölby
SkandiaMäklarna Mjölby
Vattentornsgatan 30B, Holm, Motala kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Vattentornsgatan 30B

Radhus
Holm, Motala kommun
SkandiaMäklarna Mjölby

87+3 m²

4 rum

240 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Mjölby
SkandiaMäklarna Mjölby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Aspnäsvägen 32

Radhus
Linköping, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

86,5 m²

3 rum

Slutpris 2 000 000 kr

23 121 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Lagerlundavägen 6B

Radhus
Linköping, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

91 m²

3 rum

Slutpris 2 500 000 kr

27 473 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Solhemsvägen 2D

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

89 m²

3 rum

Slutpris 2 295 000 kr

25 787 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Soldanevägen 38B, Ekängen, Linköpings kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Soldanevägen 38B

Radhus
Ekängen, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

119,3 m²

5 rum

6 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

24 728 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Uppfinnargränd 12

Radhus
Vallastaden, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

165+9 m²

6 rum

202 m²

Slutpris 7 350 000 kr
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Vårbrisvägen 65, Tallboda, Linköpings kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Vårbrisvägen 65

Radhus
Tallboda, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

112,1 m²

5 rum

5 684 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 385 000 kr-3 %

30 196 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Ugglegatan 10, Quisberg, Vadstena kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Ugglegatan 10

Radhus
Quisberg, Vadstena kommun
LF Fastighetsförmedling Motala

116+53 m²

5 rum

960 m²

Slutpris 2 400 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Motala
LF Fastighetsförmedling Motala
Ärenprisvägen 99, Linghem, Linköpings kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Ärenprisvägen 99

Radhus
Linghem, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

102 m²

4 rum

461 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Stallmästaregatan 19, Berga, Linköpings kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Stallmästaregatan 19

Radhus
Berga, Linköpings kommun
Notar

114+21 m²

5 rum

248 m²

Slutpris 3 345 000 kr-1 %
Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Axel Swartlings gata 146

Radhus
Klockaretorpet, Norrköpings kommun
Mäklarhuset Norrköping

114+28 m²

4 rum

165 m²

Slutpris 2 500 000 kr-7 %
Mäklarhuset Norrköping
Mäklarhuset Norrköping
Rapsgatan 4A, Rambodal, Norrköpings kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Rapsgatan 4A

Radhus
Rambodal, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

116 m²

5 rum

7 440 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

24 138 kr/m²

SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
Stensötavägen 50C, Svärtinge - Skogsbacke, Norrköpings kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Stensötavägen 50C

Radhus
Svärtinge - Skogsbacke, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

116 m²

5 rum

6 518 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

21 509 kr/m²

SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

Visar 1 - 50 av 2500

Artiklar från Hemnet