Mälardalen
Mälardalen; Fritidshus
Alla slutpriser för fritidshus - Mälardalen
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i augusti 2025
Maps Data: Google © 2026
Litslena Hallarby 9
Grillby, Enköpings kommun
180+9 m²
5 rum
Slutpris 5 200 000 kr-4 %
Eklund Fastighetsmäkleri

Kråkvilan 19
Kråkvilan, Strängnäs kommun
31 m²
2 rum
Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Westhem Fastighetsmäklare AB

Smultronvägen 4
Mariefred, Strängnäs kommun
50 m²
3 rum
Slutpris 1 725 000 kr-14 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred

Gåsholmsstigen 1
Kvicksund, Västerås kommun
74+39 m²
4 rum
Slutpris 2 910 000 kr+8 %
Mäklarringen Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Hovgården 26
Dåvö, Köpings kommun
68+8 m²
3 rum
Slutpris 1 550 000 kr+11 %
Notar

Liljekonvaljstigen 68
Stallarholmen - Ringsö, Strängnäs kommun
52 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 1 450 000 kr-12 %
MäklarTorget
Maps Data: Google © 2026
Balsta Koloniträdgårdsförening Lott nr 14
Balsta Koloniområde, Eskilstuna kommun
15 m²
1 rum
Slutpris 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna

Värhulta 1
Arboga - Värhulta, Eskilstuna kommun
29 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 350 000 kr-22 %
Sjölins - Din lokala mäklare AB

Liljekonvaljstigen 50
Ringsö, Strängnäs kommun
65 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 500 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Strängnäs

Orrvägen 32
Ängsholmen, Eskilstuna kommun
54 m²
3 rum
Slutpris 1 200 000 kr-17 %
Husrum Fastighetsmäkleri

Vävle Björkhagen
Vävle, Eskilstuna kommun
55 m²
3 rum
Slutpris 850 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Hovgården 22
Dåvö, Köpings kommun
50 m²
4 rum
Slutpris 1 500 000 kr+30 %
Bjurfors Västerås

Lövnäs 110
Mälaren, Kungsörs kommun
63+15 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna

Bondmorans väg 36
Bro - Håbo-tibble, Upplands-Bro kommun
45 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 550 000 kr+16 %
Fastighetsbyrån Upplands-Bro

Klippbergen Kolonilott 139
Klippbergen, Eskilstuna kommun
25 m²
1 rum
Slutpris 200 000 kr-32 %
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Gnejsvägen 13
Kalkudden, Strängnäs kommun
45 m²
3 rum
Slutpris 1 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred

Nabben 12
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
59+1 m²
2 rum
Slutpris 3 900 000 kr+3 %
Mälardalens Bostadsbyrå

Skogsvägen 50
Krägga, Håbo kommun
42 m²
2 rum
Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta

Koloniföreningen Linnea, stuga nr 10
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
20 m²
1 rum
Slutpris 230 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna

Kolonivägen 1, lott nr 12
Biskopsängen, Västerås kommun
30 m²
2 rum
Slutpris 600 000 kr-14 %
Svenska Mäklarhuset Västerås

Kevan 49
Bro - Kevan, Upplands-Bro kommun
30 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Upplands-Bro
Maps Data: Google © 2026
Henstavägen 21
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
60 m²
2 rum
Slutpris 1 850 000 kr+9 %
HusmanHagberg Västerås

Mora 101
Mora, Eskilstuna kommun
25 m²
1 rum
Slutpris 225 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Jäders-Hässelbylund
Jäder/Sundbyholm, Eskilstuna kommun
59 m²
3 rum
Slutpris 1 235 000 kr+27 %
SkandiaMäklarna Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Ljungstigen 20
Gränsta, Västerås kommun
40 m²
3 rum
Slutpris 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Frösshammar 259
Arboga, Arboga kommun
45 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 750 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Köping

Märsöbacke 3
Märsön (västra), Enköpings kommun
44 m²
3 rum
Slutpris 1 650 000 kr±0 %
HusmanHagberg Håbo
Maps Data: Google © 2026
Målhammar 20
Västerås, Västerås kommun
44 m²
3 rum
Slutpris 600 000 kr-40 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Ladängsstigen 6
Lybeck/Frösåker, Västerås kommun
70 m²
Slutpris 1 995 000 kr±0 %
HusmanHagberg Västerås
Maps Data: Google © 2026
Gulsparvsvägen 4
Örsundsbro/Dammkärret, Enköpings kommun
55 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 1 600 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Enköping

Trollskärsvägen 51
Slätviken, Eskilstuna kommun
56 m²
4 rum
Slutpris 1 700 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Sålt i juli 2025

Ytterells väg 2
Borsökna, Eskilstuna kommun
70 m²
3 rum
Slutpris 1 650 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Fullerö strand 58
Fullerö Strand, Västerås kommun
70+50 m²
Slutpris 1 650 000 kr-8 %
Bjurfors Västerås
Maps Data: Google © 2026
FLÄDERSTIGEN 6
Gränsta Koloniområde, Västerås kommun
42 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 600 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Västerås
Maps Data: Google © 2026
Koralvägen 7
Håbo/Skokloster, Håbo kommun
39 m²
3 rum
Slutpris 1 675 000 kr±0 %
Svenska Mäklarhuset Upplands-Bro
Maps Data: Google © 2026
Kaufelts väg 8
Bryggholmen, Enköpings kommun
55+25 m²
- Uteplats
Slutpris 1 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Enköping
Maps Data: Google © 2026
Mosstorp 2
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
45+5 m²
3 rum
Slutpris 900 000 kr-5 %
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Vetevägen 12
Prinsbo, Enköpings kommun
48 m²
2 rum
Slutpris 1 600 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Enköping

Tillinge-Tibble 22
Enköping, Enköpings kommun
230+78 m²
9 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 5 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Maps Data: Google © 2026
Igelkottsvägen 13
Solvik, Eskilstuna kommun
48 m²
Slutpris 1 410 000 kr-6 %
Eskils Fastighetsförmedling

Roddarvägen 13
Logarn, Strängnäs kommun
60,5+25 m²
4 rum
Slutpris 2 375 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred

Humlevägen 10
Kalkudden, Strängnäs kommun
70 m²
4 rum
Slutpris 2 200 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Strängnäs

Pumpstigen 7
Sundänge, Köpings kommun
67 m²
2 rum
Slutpris 900 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Köping

Paviljongvägen 5 Lottnr 088
Biskopsängens Koloniträdgård, Västerås kommun
40 m²
2 rum
Slutpris 695 000 kr±0 %
Mäklarcentrum
Maps Data: Google © 2026
Vretbovägen 12
Kullersta, Eskilstuna kommun
48 m²
2 rum
Slutpris 100 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Eskilstuna

Västlandavägen 62
Sundänge, Köpings kommun
70 m²
3 rum
Slutpris 1 700 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping

Nyckelpigstigen 11
Näshulta, Eskilstuna kommun
52 m²
Slutpris 1 295 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Ugglestigen 14
Sundänge, Köpings kommun
75 m²
5 rum
Slutpris 1 575 000 kr+13 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Ärtvägen 61
Aspvik kolonistugeområde, Upplands-Bro kommun
20 m²
1 rum
Slutpris 570 000 kr+4 %
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla

Granvägen 2
Krägga, Håbo kommun
46 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 210 000 kr-4 %
Real Estate Stockholm
Visar 151 - 200 av 718