Storgatan, Solna kommun

Storgatan

Kommande bostäder - Storgatan, Solna kommun

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

2 kommande bostäder

3 rum lägenhet på Storgatan 76C Huvudsta, Solna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 76C Huvudsta, Solna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 76C Huvudsta, Solna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storgatan 76C Huvudsta, Solna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storgatan 76C Huvudsta, Solna kommun - bild 5
Kommande

Storgatan 76C

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Notar
Pris på förfrågan
81,5 m²
3 rum
vån 6/9
6 211 kr/mån

*** OBS! INGÅNG VIA STORGATAN 70 B! *** Välkomna till en optimal 3:a med två balkonger i utmärkt läge! - Gavelläge! - Möjlig 4:a (se alternativ planritning) - Fönster i 3 väderstreck! - Tunnelbana och Huvudsta Centrum precis intill huset! Välkommen till ett hem som verkligen erbjuder något utöver det vanliga – en unik möjlighet att förvärva en modern och stilfull bostad i en välskött…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
3 rum lägenhet på Storgatan 52 Huvudsta, Solna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 52 Huvudsta, Solna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 52 Huvudsta, Solna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storgatan 52 Huvudsta, Solna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storgatan 52 Huvudsta, Solna kommun - bild 5
Kommande

Storgatan 52

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna
3 495 000 kr
69 m²
3 rum
vån 4/8
4 171 kr/mån
50 652 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 3:a om 68,9 kvm på attraktiva Storgatan 52 i Huvudsta. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med sociala ytor, bra förvaring och ett fint ljusinsläpp. Det öppna vardagsrummet och köket skapar en naturlig samlingspunkt i hemmet och ger en luftig känsla. Köket är modernt och praktiskt utformat med goda arbetsytor samt plats för matgrupp. Från…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet