Älta, Nacka kommun

Älta

Kommande bostäder - Älta, Nacka kommun

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

4 kommande bostäder

3 rum lägenhet på Oxelvägen 51 Älta, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Oxelvägen 51 Älta, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Oxelvägen 51 Älta, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Oxelvägen 51 Älta, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Oxelvägen 51 Älta, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Oxelvägen 51

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
MOHV Tyresö/Haninge
Pris på förfrågan
90 m²
3 rum
vån 4
8 215 kr/mån

Välkommen till en stor och välplanerad trerumslägenhet med generösa och lättmöblerade rum. Bostaden erbjuder ett härligt ljusinsläpp från två väderstreck samt två balkonger i högt och fritt läge. Lägenheten är totalrenoverad 2025 med nytt kök, nya golv och genomgående ljus färgsättning som skapar en modern och trivsam känsla. Här finns både helkaklat badrum, gästtoalett och en praktisk separat…

Premium
Balkong
Hiss
MOHV Tyresö/Haninge
MOHV Tyresö/Haninge
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Stensövägen 9

Lägenhet
Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
2 095 000 kr
59 m²
3 rum
vån 3/9
3 815 kr/mån
35 508 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade lägenhet om 59 kvadratmeter – ett hem som erbjuder både komfort, funktion och ett attraktivt läge. Bostaden renoverades 2025, vilket ger en modern och fräsch känsla i samtliga rum. Den smarta planlösningen skapar ett luftigt hem med fint ljusinsläpp. Vardagsrummet är rymligt och inbjudande, perfekt för både sociala tillställningar och lugna kvällar…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
5 rum radhus på Älta mossväg 56 Älta, Nacka kommun - bild 1
5 rum radhus på Älta mossväg 56 Älta, Nacka kommun - bild 2
5 rum radhus på Älta mossväg 56 Älta, Nacka kommun - bild 3
5 rum radhus på Älta mossväg 56 Älta, Nacka kommun - bild 4
5 rum radhus på Älta mossväg 56 Älta, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Älta mossväg 56

Radhus
Älta, Nacka kommun
MOHV Tyresö/Haninge
6 995 000 kr
117 m²
5 rum
151 m² tomt

Välkommen till ett ljust och välplanerat radhus i fantastiskt läge med sjöutsikt! Entréplan rymmer stort och ljust kök med delvis öppen planlösning mot det vardagsrummet, fräscht duschrum samt ett sovrum. Utgång till den härliga balkongen som vetter mot baksidan i bästa solläge och med utsikt mot Ältasjön! Entréplanet har en takhöjd om ca 3,1 på högsta punkten. Nedre plan rymmer tre bra…

Premium
MOHV Tyresö/Haninge
MOHV Tyresö/Haninge
2 rum lägenhet på Stensövägen 20 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stensövägen 20 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stensövägen 20 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 3