Kirsebergsstaden, Malmö kommun

Kirsebergsstaden

Kommande bostäder - Kirsebergsstaden, Malmö kommun

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

2 kommande bostäder

2 rum lägenhet på Sandbackegången 4C Kirseberg, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sandbackegången 4C Kirseberg, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sandbackegången 4C Kirseberg, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sandbackegången 4C Kirseberg, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sandbackegången 4C Kirseberg, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Sandbackegången 4C

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 145 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1,5/3
4 981 kr/mån
20 088 kr/m²

Välplanerad och trivsam tvåa med fräscht kök och badrum. Bostaden ligger en halv trappa upp med fint ljusinsläpp, svalt sovrum och rymligt vardagsrum. Den inglasade balkongen i soligt söderläge vetter mot en lugn gata – en härlig plats att njuta av oavsett årstid. Varmt välkommen! Kirseberg är en av Malmös äldsta arbetarförstäder och kallas även "Backarna". Området är cirka 6 kvadratkilometer…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Saarisvägen 1C Midhem, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Saarisvägen 1C Midhem, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Saarisvägen 1C Midhem, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Saarisvägen 1C Midhem, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Saarisvägen 1C Midhem, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Saarisvägen 1C

Lägenhet
Midhem, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 250 000 kr
54 m²
2 rum
vån 4/4
5 478 kr/mån
23 148 kr/m²

Säljaren betalar månadsavgiften i 12 månader – genom prisavdrag! Vid köp till utgångspris drar säljaren av ett belopp motsvarande 12 månaders avgift direkt från köpeskillingen. Ett perfekt tillfälle att spara pengar under ditt första år i bostaden! Varmt välkommen till denna charmiga 30-talspärla med attribut från byggåren. Vackert fiskbensparkett och högt i tak vilket ger en känsla av rymd,…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet