Lidingö kommun

Lidingö kommun

Kommande bostäder - Lidingö kommun

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

7 kommande bostäder

3 rum lägenhet på Lojovägen 59 Rudboda, Lidingö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lojovägen 59 Rudboda, Lidingö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lojovägen 59 Rudboda, Lidingö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lojovägen 59 Rudboda, Lidingö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lojovägen 59 Rudboda, Lidingö kommun - bild 5
Kommande

Lojovägen 59

Lägenhet
Rudboda, Lidingö kommun
LF Fastighetsförmedling Lidingö
3 495 000 kr
68 m²
3 rum
vån 1/2
5 599 kr/mån
51 397 kr/m²

Välkommen till denna nyrenoverad lägenhet som erbjuder en genomtänkt planlösning med ett rymligt vardagsrum, två bra sovrum samt separat kök med goda arbetsytor och förvaring. Det stilrena badrummet är helt nytt i samband med stambyte. Generösa fönsterpartier ger ett magiskt ljusinsläpp och balkongen i sydostläge bjuder på sol större delen av dagen. Detta är verkligen ett modernt och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Lidingö
LF Fastighetsförmedling Lidingö
4 rum lägenhet på Lojovägen 84 Rudboda, Lidingö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lojovägen 84 Rudboda, Lidingö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lojovägen 84 Rudboda, Lidingö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lojovägen 84 Rudboda, Lidingö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lojovägen 84 Rudboda, Lidingö kommun - bild 5
Kommande

Lojovägen 84

Lägenhet
Rudboda, Lidingö kommun
SkandiaMäklarna Lidingö
6 975 000 kr
92 m²
4 rum
5 999 kr/mån
75 815 kr/m²

Välkommen till denna nyproducerade och välplanerade 4:a i markplan från 2024 med en uteplats i vinkel om nästan 40 kvm och två badrum. Här har du känslan av ett radhusliknande boende som kombinerar modern design med funktionalitet, i ett lugnt och naturnära område. Genomgående högkvalitativa materialval: borstad, pigmenterad 1-stavs ekparkett i en transparent vit nyans som låter träets…

Premium
Uteplats
Hiss
SkandiaMäklarna Lidingö
SkandiaMäklarna Lidingö
Lidingö, Lidingö kommun
Kommande

Lillåkersvägen 36, 5 tr

Lägenhet
Lidingö, Lidingö kommun
Tradition Mäkleri
2 995 000 kr
54,2 m²
2 rum
vån 5/5
4 587 kr/mån
55 258 kr/m²
Balkong
Hiss
Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Torsvik/Herserud, Lidingö kommun
Kommande

Björnvägen 14

Lägenhet
Torsvik/Herserud, Lidingö kommun
Pris på förfrågan
43 m²
2 rum
vån 2/4
2 575 kr/mån
Balkong
Hiss
1,5 rum lägenhet på Pyrolavägen 53 Skärsätra, Lidingö kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Pyrolavägen 53 Skärsätra, Lidingö kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Pyrolavägen 53 Skärsätra, Lidingö kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Pyrolavägen 53 Skärsätra, Lidingö kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Pyrolavägen 53 Skärsätra, Lidingö kommun - bild 5
Kommande

Pyrolavägen 53

Lägenhet
Skärsätra, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö
Pris på förfrågan
39 m²
1,5 rum
2 195 kr/mån

Välkommen till denna perfekta 1:a med sovalkov och förmodligen Pyrolavägens största och bästa uteplats om hela 56 kvm! Stort fräscht stambytt kök samt stambytt badrum med tvättmaskin. Lågt belånad förening med stabil ekonomi där du som medlem bl.a. har tillgång till bastu, gym samt övernattningslägenhet. Härliga omgivningar med gångavstånd till mataffär, bra kommunikationer, SATS, Lidingö…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Gångsätra, Lidingö kommun
Kommande

Högsätravägen 33B

Lägenhet
Gångsätra, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö
1 900 000 kr
36,1 m²
1 rum
3 247 kr/mån
52 632 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
1 rum lägenhet på Bodalsvägen 2 Baggeby, Lidingö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bodalsvägen 2 Baggeby, Lidingö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bodalsvägen 2 Baggeby, Lidingö kommun - bild 3
Kommande

Bodalsvägen 2

Lägenhet
Baggeby, Lidingö kommun
Mäklarringen Lidingö
2 600 000 kr
33,7 m²
1 rum
vån 1/3
3 121 kr/mån
77 151 kr/m²
Plus
Hiss
Mäklarringen Lidingö
Mäklarringen Lidingö

Visar alla 7

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet