Tidaholms kommun
Tidaholms kommun; Lägenheter
Kommande lägenheter - Tidaholms kommun
Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Östra Drottningvägen 49
Tidaholm, Tidaholms kommun
195 000 kr
51 m²
2 rum
vån 4/4
3 320 kr/mån
3 824 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

Dyckertsgatan 5
Tidaholm, Tidaholms kommun
450 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3/3
5 322 kr/mån
5 921 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

Brogatan 8
Tidaholm, Tidaholms kommun
195 000 kr
44,5 m²
1 rum
vån 2/2
4 249 kr/mån
4 382 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

Östra Drottningvägen 43
Tidaholm, Tidaholms kommun
250 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3/4
4 325 kr/mån
4 237 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

Östra Drottningvägen 45
Tidaholm, Tidaholms kommun
235 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 1/4
3 670 kr/mån
3 950 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Visar alla 5