Härjedalens kommun

Härjedalens kommun; Lägenheter

Kommande lägenheter - Härjedalens kommun

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

4 kommande bostäder

5 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 5
Kommande

Vemdalsskalet Klockarfjällsvägen 214 Hus B

Lägenhet
Vemdalsskalet, Härjedalens kommun
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
Pris på förfrågan
109 m²
5 rum
1 500 kr/mån

Med ett högt och attraktivt läge på Klockarfjället ligger detta moderna andelshus med storslagen utsikt över fjällvärlden och det omgivande naturområdet. Här bor du med ett fantastiskt ski in/ski out-läge och glidavstånd ner till skidnedfarten vid Nääsbacken, precis intill Västliften. För längdåkaren finns välpreparerade spår på 3 och 6 km inom bekvämt gångavstånd. Huset är välplanerat och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
6 rum lägenhet på Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 1
6 rum lägenhet på Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 2
6 rum lägenhet på Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 3
6 rum lägenhet på Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 4
6 rum lägenhet på Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 5
Kommande

Vemdalsskalet Adolf Hallgrens väg S 6B

Lägenhet
Vemdalsskalet, Härjedalens kommun
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
Pris på förfrågan
100 m²
6 rum
3 150 kr/mån

Förverkliga din fjälldröm på Klockarfjället, Vemdalsskalet. Denna välplanerade stuglägenhet om 100 kvm är perfekt för familjer och vänner som vill uppleva fjälllivet året runt. Bostaden är fördelad på två plan med öppna, ljusa ytor som skapar en trivsam och välkomnande atmosfär för både umgänge och avkoppling. På nedre plan möts du av en rymlig hall och ett ljust, öppet kök med matplats.…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
Klockarfjället, Härjedalens kommun
Kommande

Vemdalsskalet Fjällstigen 8B

Lägenhet
Klockarfjället, Härjedalens kommun
Bjurfors Vemdalen
5 785 000 kr
124 + 14 m²
5 rum
5 000 kr/mån
46 653 kr/m²
Balkong
Uteplats
Bjurfors Vemdalen
Bjurfors Vemdalen
Funäsdalen - Skidtorget Funäsdalsberget, Härjedalens kommun
Kommande

Novangränd 125C

Lägenhet
Funäsdalen - Skidtorget Funäsdalsberget, Härjedalens kommun
HusmanHagberg Härjedalen
2 595 000 kr
55 m²
3 rum
vån 2/2
2 735 kr/mån
47 182 kr/m²
HusmanHagberg Härjedalen
HusmanHagberg Härjedalen

Visar alla 4

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet