Tierp, Tierps kommun
Tierp; Lägenheter
Kommande lägenheter - Tierp, Tierps kommun

Gripenbergsvägen 5B
Tierp, Tierps kommun
1 050 000 kr
69 m²
3 rum
vån 2/2
5 262 kr/mån
15 217 kr/m²
Fastighetsbyrån Tierp

Palmgatan 1E
Tierp, Tierps kommun
1 195 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 1/2
5 066 kr/mån
21 150 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tierp
Gävlevägen 20A
Tierp, Tierps kommun
1 095 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 2/2
4 346 kr/mån
19 043 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tierp

Järnvägsesplanaden 5C
Tierp, Tierps kommun
1 025 000 kr
45 m²
1,5 rum
vån 2/4
3 264 kr/mån
22 778 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Tierp

Västra Tämnarvägen 9 F
Tierp, Tierps kommun
1 250 000 kr
120 m²
5 rum
11 375 kr/mån
10 417 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Tierp

Torggatan 8 B
Tierp, Tierps kommun
850 000 kr
38,5 m²
1 rum
2 537 kr/mån
22 078 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Tierp

Stationsgatan 2
Tierp - Centralt, Tierps kommun
790 000 kr
29 m²
1 rum
vån 2/4
2 320 kr/mån
27 241 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Tierp
Visar alla 7