Ekängen, Linköpings kommun

Ekängen; Lägenheter

Lägenheter till salu - Ekängen, Linköpings kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

15 dagar

Ekängen, Linköpings kommun
Sön 17 maj kl 16:00

Perennvägen 25D

Lägenhet
Ekängen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
3 100 000 kr
104 m²
4 rum
vån 1/1
5 647 kr/mån
29 808 kr/m²
Uteplats
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping

16 dagar

5 rum lägenhet på Bersåvägen 24 Ekängen, Linköpings kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Bersåvägen 24 Ekängen, Linköpings kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Bersåvägen 24 Ekängen, Linköpings kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Bersåvägen 24 Ekängen, Linköpings kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Bersåvägen 24 Ekängen, Linköpings kommun - bild 5

Bersåvägen 24

Lägenhet
Ekängen, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping
3 395 000 kr
142 m²
5 rum
vån 1
5 995 kr/mån
23 908 kr/m²

ENDAST 4 HUS KVAR! Ta chansen att säkra ett av de sista nyproducerade hemmen – moderna, välplanerade bostäder med hög standard i ett attraktivt läge. Först till kvarn! Välkommen till möjligheten att flytta in i ett stilrent och genomtänkt kedjehus på 142 kvm i eftertraktade och sjönära Ekängen, strax utanför Linköpings centrum. Här får du ett modernt boende där arkitektur, kvalitet och hållbara…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Mars 2026

Ekängen, Linköpings kommun
Sön 17 maj kl 16:00

Perennvägen 16C

Lägenhet
Ekängen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
3 450 000 kr
122 m²
5 rum
vån 1/1
6 397 kr/mån
28 279 kr/m²
Uteplats
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping

December 2025

4 rum lägenhet på Perennvägen 25A Ekängen, Linköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Perennvägen 25A Ekängen, Linköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Perennvägen 25A Ekängen, Linköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Perennvägen 25A Ekängen, Linköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Perennvägen 25A Ekängen, Linköpings kommun - bild 5

Perennvägen 25A

Lägenhet
Ekängen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping
3 295 000 kr
104 m²
4 rum
vån 1/1
5 647 kr/mån
31 683 kr/m²

I omtyckta Ekängen väntar detta nyproducerade bostadsrättsradhus om 104 kvm – ett hem där genomtänkta materialval och moderna tillval skapar en stilren och harmonisk helhet. Här bor du i ett lugnt område nära lekplats, natur och goda vardagsbekvämligheter. Radhuset har ett attraktivt hörnläge som ger extra ljusinsläpp och en mer privat känsla. Bostaden är dessutom utrustad med solceller, vilket…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping

Visar alla 4

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet