Visby, Gotlands kommun

Visby; Lägenheter

Lägenheter till salu - Visby, Gotlands kommun

Sortera på

109 bostäder till salu

Februari 2025

Innerstad, Gotlands kommun
Ons 3 jun kl 12:30

Kanngjutaregränd 4A

Lägenhet
Innerstad, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
6 995 000 kr
101,9 m²
4 rum
vån 1/2
8 228 kr/mån
68 646 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby

Augusti 2024

3 rum lägenhet på Snäckviksvägen Visby, Gotlands kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Snäckviksvägen Visby, Gotlands kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Snäckviksvägen Visby, Gotlands kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Snäckviksvägen Visby, Gotlands kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Snäckviksvägen Visby, Gotlands kommun - bild 5

Snäckviksvägen

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland
2 995 000 kr
46 m²
3 rum
vån 1/1
3 385 kr/mån
65 109 kr/m²

Vacker utsikt för fyra i nyproducerat trähus om 46 kvm. Bostadsrättsföreningen Tvåblad ligger naturskönt vid Visbys norra gräns och är en del av satsningen på turistområdet Vidhave. Föreningens alla hus har kontakt med havet och en rejäl veranda som gärna inkluderas i det dagliga livet under sommaren. På området ligger Visbys finaste sandstrand och en mysig restaurang med pool. Här är allt…

Premium
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Juli 2024

3 rum lägenhet på Korpklintsvägen 19 Snäck, Gotlands kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Korpklintsvägen 19 Snäck, Gotlands kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Korpklintsvägen 19 Snäck, Gotlands kommun - bild 3

Korpklintsvägen 19

Lägenhet
Snäck, Gotlands kommun
Bjurfors Gotland
4 990 000 kr
86 m²
3 rum
vån 1/4
7 652 kr/mån
58 023 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Bjurfors Gotland
Bjurfors Gotland

Juni 2024

Visby, Gotlands kommun

Wilhelmina Skoghs gata 8

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland
995 000 kr
90 m²
4 248 kr/mån
11 056 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland

September 2023

Visby, Gotlands kommun

Wilhelmina Skoghs gata 8

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland
1 150 000 kr
90 m²
4 321 kr/mån
12 778 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland

Augusti 2022

Visby - Öster, Gotlands kommun

Artillerigatan 29 P

Lägenhet
Visby - Öster, Gotlands kommun
1 850 000 kr
32 m²
1 rum
vån 3/3
3 720 kr/mån
57 813 kr/m²
Hiss

Februari 2022

Terra Nova, Gotlands kommun

Terra Novavägen 64 (lgh 10022)

Lägenhet
Terra Nova, Gotlands kommun
2 646 000 kr
81 m²
4 rum
vån 2/2
6 185 kr/mån
32 667 kr/m²
Nyproduktion

September 2021

Visby innerstad, Gotlands kommun

Smedjegatan 4 C

Lägenhet
Visby innerstad, Gotlands kommun
Bjurfors Gotland
4 500 000 kr
45 m²
2 rum
vån 1/3
3 513 kr/mån
100 000 kr/m²
Bjurfors Gotland
Bjurfors Gotland

Februari 2020

Visby, Gotlands kommun

Brf Kopparslagaren

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
fr. 2 646 000 kr
81 m²
4 rum
fr. 6 185 kr/mån
fr. 32 667 kr/m²
Nybyggnadsprojekt

Visar 101 - 109 av 109

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet