Karlsborg, Karlsborgs kommun
Karlsborg; Lägenheter
Lägenheter till salu - Karlsborg, Karlsborgs kommun
Igår

Smedjegatan 21
Södra Skogen, Karlsborgs kommun
450 000 kr
57,6 m²
2 rum
vån 3/3
4 643 kr/mån
7 813 kr/m²
Fastighetsbyrån Karlsborg
2 dagar

Kärleksstigen 11
Centrum, Karlsborgs kommun
360 000 kr
41 m²
1 rum
vån 2/2
2 811 kr/mån
8 780 kr/m²
Fastighetsbyrån Karlsborg
Visar alla 2