Östervåla, Heby kommun
Östervåla; Lägenheter
Lägenheter till salu - Östervåla, Heby kommun
broker-tip 1 av 3
December 2025
Stora torget 3F
Östervåla, Heby kommun
490 000 kr
191 m²
5 rum
vån 1/3
8 228 kr/mån
2 565 kr/m²
Plus
Mäklarcentrum
September 2025

Stora torget 5
Östervåla, Heby kommun
945 000 kr
35,4 m²
1 rum
vån 2/4
3 353 kr/mån
26 695 kr/m²
Balkong
Hiss
Mäklarcentrum
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Juni 2025
Tornstigen 11C
Östervåla, Heby kommun
1 675 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/2
5 500 kr/mån
21 474 kr/m²
Välkommen till Tornstigen 11 C, Östervåla Här möts livsstil och funktion i harmoni. Denna välplanerade bostadsrättslägenhet om 3 rum och kök erbjuder en modern och ljus miljö som är svår att motstå. Den öppna planlösningen mellan vardagsrum och kök skapar en inbjudande atmosfär perfekt för både avkoppling och sociala tillställningar. De två rymliga sovrummen erbjuder gott om plats för…
Premium
Balkong
Mäklarcentrum
Visar alla 3
Matchar nästan din sökning

Västerlånggatan 13
Östervåla, Heby kommun
2 000 000 kr
118 + 36 m²
4 rum
982 m² tomt
Notar Mäklare Uppsala