Gåshaga, Lidingö kommun

Gåshaga; Lägenheter

Lägenheter till salu - Gåshaga, Lidingö kommun

Sortera på

7 bostäder till salu

Idag

4 rum lägenhet på Slipvägen 6 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Slipvägen 6 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Slipvägen 6 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Slipvägen 6 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Slipvägen 6 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Therese Klockare

Klockare Fastighetsmäkleri AB

Objektsbild
Sön 17 maj kl 12:15

Slipvägen 6

Lägenhet
Gåshaga Pirar, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB
11 500 000 kr
131 m²
4 rum
vån 4/5
7 238 kr/mån
87 786 kr/m²

Det finns bostäder och så finns det hem som upplevs. Detta härliga hem, högt upp i huset med fin utsikt över vattnet och de vackra omgivningarna, tillhör det senare. Här rör sig ljuset långsamt över rummen under dagens gång och letar sig in genom generösa fönsterpartier. Resultatet är en stillsam dynamik. Ett hem som ständigt förändras men alltid vilar i samma lugn. Redan i entrén sätts tonen.…

Max
Balkong
Hiss
Therese Klockare
Therese KlockareKlockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB
2 rum lägenhet på Skepparkroken 7 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skepparkroken 7 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skepparkroken 7 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skepparkroken 7 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skepparkroken 7 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Therese Klockare

Klockare Fastighetsmäkleri AB

Objektsbild
Lör 16 maj kl 12:45

Skepparkroken 7

Lägenhet
Gåshaga Pirar, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB
7 995 000 kr
96 m²
2 rum
6 923 kr/mån
83 281 kr/m²

Synnerligen eftertraktat och smakfullt hem attraktivt beläget närmast vattnet på trevliga Skepparkroken 7 i Gåshagas trivsamma och eftertraktade kvarter. Hemmet präglas av dess magnifika utsikt över vattnet, Stockholms inlopp och den vackra omgivningen, stilrena och påkostade materialval, öppna och väldisponerade ytor, generös takhöjd, stora fönsterpartier med fint ljusinsläpp. Hemmet har en…

Max
Balkong
Hiss
Therese Klockare
Therese KlockareKlockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

2 dagar

2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Skepparkroken 3

Lägenhet
Gåshaga, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö
6 995 000 kr
96 m²
2 rum
vån 1
6 924 kr/mån
72 865 kr/m²

Välkommen till denna vackra och smakfulla bostad med attraktivt läge nära havet i Gåshaga. Här erbjuds ett hem med stora sociala ytor - ljus och öppen planlösning mellan stilfullt, nyrenoverat (2024) kök med köksö och generöst vardagsrum med stora fönsterpartier och plats för många gäster. Stort inglasat uterum med access till trädgården med gräsmatta. Lägenhetens alla rum bjuder på härlig utsikt…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö

3 dagar

4 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 5
Fre 15 maj

Norra Hamnpromenaden 3

Lägenhet
Gåshaga Pirar, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB
13 750 000 kr
121 m²
4 rum
vån 3/5
8 170 kr/mån
113 636 kr/m²

Synnerligen eftertraktad och väldisponerad lägenhet om 121 kvm attraktivt belägen med ett eftersökt läge närmast vattnet på Norra Hamnpromenaden 3 i Gåshaga trivsamma och sjönära kvarter. Lägenheten präglas av dess magnifika utsikt över vattnet, Stockholms inlopp, Kyrkviken och den vackra omgivningen. Hemmet har nyligen renoverats och bjuder på stilrena och påkostade materialval, öppna och…

Premium
Balkong
Hiss
Klockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB

5 dagar

4 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Therese Klockare

Klockare Fastighetsmäkleri AB

Objektsbild
Sön 17 maj kl 11:30

Skepparkroken 3

Lägenhet
Gåshaga Pirar, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB
12 500 000 kr
121 m²
4 rum
vån 1/4
8 260 kr/mån
103 306 kr/m²

Varmt välkomna till detta ljusa och väldisponerade hem om 121 kvm attraktivt belägen nära vattnet på Skepparkroken 3 i Gåshaga trivsamma och sjönära kvarter. Lägenheten präglas av dess magnifika utsikt över vattnet, Stockholms inlopp och den vackra omgivningen. Hemmet präglas av öppna och generösa sällskapsytor, ljus och rymd samt vackra fönsterpartier med fint ljusinsläpp. Hemmet rymmer en stor…

Max
Balkong
Hiss
Therese Klockare
Therese KlockareKlockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB

18 dagar

3 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 5 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 5 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 5 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 5 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Norra Hamnpromenaden 5 Gåshaga Pirar, Lidingö kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:30

Norra Hamnpromenaden 5

Lägenhet
Gåshaga Pirar, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB
12 500 000 kr
122 m²
3 rum
vån 5/5
8 217 kr/mån
102 459 kr/m²

Synnerligen eftertraktat och väldisponerat hem om 122 kvm attraktivt belägen med ett högt och fritt läge högst upp i huset på Norra Hamnpromenaden 5 i Gåshagas trivsamma och sjönära kvarter. Hemmet präglas av dess fina utsikt över vattnet och den vackra omgivningen, stilrena och påkostade materialval, öppna och generösa sällskapsytor, ljus och rymd, vackra fönsterpartier med fint ljusinsläpp samt…

Premium
Balkong
Hiss
Klockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB

19 dagar

Ekholmsnäs, Lidingö kommun
Sön 17 maj kl 11:00

Björkhagsstigen 2B

Lägenhet
Ekholmsnäs, Lidingö kommun
Anna Ski Mäkleri
8 950 000 kr
104 m²
5 rum
7 000 kr/mån
86 058 kr/m²
Anna Ski Mäkleri
Anna Ski Mäkleri

Visar alla 7

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet