Jämtlands län
Jämtlands län; Lägenheter
Lägenheter till salu - Jämtlands län
broker-tip 1 av 5
November 2024

Rådhusgatan 60C
Östersund, Östersunds kommun
1 475 000 kr
47,9 m²
1 rum
vån 3
4 225 kr/mån
30 793 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Östersund
Oktober 2024

Odenskogsvägen 54
Odensala, Östersunds kommun
1 590 000 kr
93 m²
4 rum
vån 3/4
5 861 kr/mån
17 097 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Åre strand 5A4, v.17
Åre By, Åre kommun
95 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1/2
280 kr/mån
1 638 kr/m²
Balkong
Uteplats
PeakFast

Björnen Copperhill 19A (B)
Åre -Björnen, Åre kommun
395 000 kr
101 m²
5 rum
vån 2/2
1 676 kr/mån
3 911 kr/m²
Balkong
PeakFast
September 2024

Storhogna Torg 5B
Storhogna, Bergs kommun
2 350 000 kr
78 m²
4 rum
vån 1/2
3 975 kr/mån
30 128 kr/m²
Balkong
Uteplats
Mäklarhuset Vemdalen
Augusti 2024
Samuel Permans gata 20 A
Karlslund, Östersunds kommun
1 400 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/3
5 703 kr/mån
18 182 kr/m²
I populära Karlslund med ett läge som knappast kan bli bättre. Här bor man i närheten av händelsernas centrum samtidigt som lugnet näst intill nästan går att ta på. Perfekt planerade 77 kvm med luftig känsla. Genomgående renoverad i klassisk färgskala, toppmodernt kök och nytt badrum. Balkong med skyddat läge och yta större än vanligt för området.
Premium
Fastighetsbyrån Östersund
April 2024
Storgatan 49A
Centralt, Östersunds kommun
2 025 000 kr
72 m²
2 rum
vån 2/3
5 599 kr/mån
28 125 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Kåvanvägen 20
Funäsdalen, Härjedalens kommun
4 595 000 kr
101 m²
4 rum
3 971 kr/mån
45 495 kr/m²
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
Mars 2024

Åre Strand 3A4 Vecka 17
Åre, Åre kommun
60 000 kr
81 m²
3 rum
vån 1/2
329 kr/mån
741 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Åre

Stuguvägen 30
Odenslund, Östersunds kommun
595 000 kr
36 m²
1 rum
vån -1/3
4 016 kr/mån
16 528 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Östersund

Vintergatan 31A
Storlien, Åre kommun
1 050 000 kr
65 m²
3 rum
vån 3/3
3 390 kr/mån
16 154 kr/m²
Mäklarhuset Åre
Februari 2024
Vemdalsskalet Klockarstigen Norra 41
Vemdalsskalet, Härjedalens kommun
2 500 000 kr
62 m²
3 rum
vån 1/1
2 914 kr/mån
40 323 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Vemdalen

Stuguvägen 30
Centralt, Östersunds kommun
1 550 000 kr
48 m²
2 rum
vån 1/3
4 732 kr/mån
32 292 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Östersund
Januari 2024

Åre strand 5B2 v.14
Åre By, Åre kommun
170 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/2
280 kr/mån
2 982 kr/m²
Balkong
PeakFast
December 2023
Hamrafjällsstigen 30A
Tänndalen - Funäsdalen, Härjedalens kommun
4 150 000 kr
94 m²
5 rum
4 547 kr/mån
44 149 kr/m²
Plus
Uteplats
HusmanHagberg Härjedalen

Åre Strand 2B3 Vecka 3
Åre, Åre kommun
100 000 kr
76 m²
3 rum
344 kr/mån
1 316 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Åre
November 2023

Storsjöstråket 40
Storsjö Strand, Östersunds kommun
4 200 000 kr
95 m²
3 rum
vån 1/5
8 527 kr/mån
44 211 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Östersund
Oktober 2023

Smebackenslingan 55D
Funäsdalen by, Härjedalens kommun
3 195 000 kr
70 m²
4 rum
vån 1/2
4 668 kr/mån
45 643 kr/m²
Uteplats
Lindberget Mäkleri AB
Bruksvägen 36 lgh 104
Ljusnedal - Funäsdalen, Härjedalens kommun
1 480 000 kr
56,5 m²
4 rum
vån 1/2
6 007 kr/mån
26 195 kr/m²
Plus
Uteplats
HusmanHagberg Härjedalen
April 2023
Funäsdalsporten 7
Funäsdalsberget, Härjedalens kommun
3 100 000 kr
74 + 1 m²
4 rum
5 416 kr/mån
41 892 kr/m²
Plus
Balkong
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
Artiklar från Hemnet
Februari 2023

Tottvägen 113, lgh 119
Åre, Åre kommun
2 995 000 kr
51 m²
2 rum
vån 1/4
5 210 kr/mån
58 725 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Åre

Kallströms väg 33 lgh B1101
Åre, Åre kommun
3 200 000 kr
35 m²
2 rum
vån 3/5
1 985 kr/mån
91 429 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre
December 2022

Kallströmsväg 33 lgh 1107
Åre, Åre kommun
3 150 000 kr
35 m²
2 rum
vån 2/5
1 985 kr/mån
90 000 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Juni 2022

Åre Strand 13:1 Vecka 35
Åre, Åre kommun
100 000 kr
118 m²
4 rum
396 kr/mån
847 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Åre
Juni 2021

Åre Strand 4A4 v 33
Åre, Åre kommun
100 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/2
300 kr/mån
1 316 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Maj 2021
Veckoägt boende, Åre Village C922
Åre, Åre kommun
80 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/3
181 kr/mån
1 600 kr/m²
Plus
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre

Åre Strand 5A5, vecka 25
Åre By, Åre kommun
69 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/2
304 kr/mån
1 211 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Åre
Visar 451 - 477 av 477