Anderstorp, Gislaveds kommun
Anderstorp; Lägenheter
Lägenheter till salu - Anderstorp, Gislaveds kommun
broker-tip 1 av 2
Igår

Hyggesgatan 5
Anderstorp, Gislaveds kommun
595 000 kr
121 m²
5 rum
5 873 kr/mån
4 917 kr/m²
Uteplats
Mäklarhuset Gislaved
6 dagar
Bergåsvägen 36
Anderstorp, Gislaveds kommun
750 000 kr
109 m²
4 rum
6 616 kr/mån
6 881 kr/m²
Här bor ni i en stabil och välskött förening med god ekonomi och ett långsiktigt underhållsarbete där man ligger i framkant, vilket skapar en trygghet för framtiden. Bostaden erbjuder fyra rum och kök fördelade på två plan med sociala ytor på entréplan och privata sovrum en trappa upp. Redan vid första steget in möts ni av ett ljust och välkomnande hem med genomgående fina ytskikt och en modern…
Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gislaved
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Juni 2025

Bergåsvägen 16
Anderstorp, Gislaveds kommun
495 000 kr
109 m²
4 rum
5 876 kr/mån
4 541 kr/m²
Mäklarhuset Gislaved
Visar alla 3
Matchar nästan din sökning

Rödjegatan 19
Anderstorp, Gislaveds kommun
1 395 000 kr
124 + 27 m²
6 rum
910 m² tomt
Mäklarhuset Gislaved