Jämtlands län

Jämtlands län; Lägenheter

Lägenheter till salu - Jämtlands län

Sortera på

477 bostäder till salu

November 2024

Östersund, Östersunds kommun

Rådhusgatan 60C

Lägenhet
Östersund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund
1 475 000 kr
47,9 m²
1 rum
vån 3
4 225 kr/mån
30 793 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund

Oktober 2024

Odensala, Östersunds kommun
Budgivning pågår

Odenskogsvägen 54

Lägenhet
Odensala, Östersunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 590 000 kr
93 m²
4 rum
vån 3/4
5 861 kr/mån
17 097 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
Åre By, Åre kommun

Åre strand 5A4, v.17

Lägenhet
Åre By, Åre kommun
PeakFast
95 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1/2
280 kr/mån
1 638 kr/m²
Balkong
Uteplats
PeakFast
PeakFast
Åre -Björnen, Åre kommun

Björnen Copperhill 19A (B)

Lägenhet
Åre -Björnen, Åre kommun
PeakFast
395 000 kr
101 m²
5 rum
vån 2/2
1 676 kr/mån
3 911 kr/m²
Balkong
PeakFast
PeakFast

September 2024

Storhogna, Bergs kommun

Storhogna Torg 5B

Lägenhet
Storhogna, Bergs kommun
Mäklarhuset Vemdalen
2 350 000 kr
78 m²
4 rum
vån 1/2
3 975 kr/mån
30 128 kr/m²
Balkong
Uteplats
Mäklarhuset Vemdalen
Mäklarhuset Vemdalen

Augusti 2024

3 rum lägenhet på Samuel Permans gata 20 A Karlslund, Östersunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Samuel Permans gata 20 A Karlslund, Östersunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Samuel Permans gata 20 A Karlslund, Östersunds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Samuel Permans gata 20 A Karlslund, Östersunds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Samuel Permans gata 20 A Karlslund, Östersunds kommun - bild 5

Samuel Permans gata 20 A

Lägenhet
Karlslund, Östersunds kommun
Fastighetsbyrån Östersund
1 400 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/3
5 703 kr/mån
18 182 kr/m²

I populära Karlslund med ett läge som knappast kan bli bättre. Här bor man i närheten av händelsernas centrum samtidigt som lugnet näst intill nästan går att ta på. Perfekt planerade 77 kvm med luftig känsla. Genomgående renoverad i klassisk färgskala, toppmodernt kök och nytt badrum. Balkong med skyddat läge och yta större än vanligt för området.

Premium
Fastighetsbyrån Östersund
Fastighetsbyrån Östersund

April 2024

2 rum lägenhet på Storgatan 49A Centralt, Östersunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 49A Centralt, Östersunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 49A Centralt, Östersunds kommun - bild 3

Storgatan 49A

Lägenhet
Centralt, Östersunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 025 000 kr
72 m²
2 rum
vån 2/3
5 599 kr/mån
28 125 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Funäsdalen, Härjedalens kommun

Kåvanvägen 20

Lägenhet
Funäsdalen, Härjedalens kommun
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
4 595 000 kr
101 m²
4 rum
3 971 kr/mån
45 495 kr/m²
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB

Mars 2024

Åre, Åre kommun

Åre Strand 3A4 Vecka 17

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Fastighetsbyrån Åre
60 000 kr
81 m²
3 rum
vån 1/2
329 kr/mån
741 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Åre
Fastighetsbyrån Åre
Odenslund, Östersunds kommun
Budgivning pågår

Stuguvägen 30

Lägenhet
Odenslund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund
595 000 kr
36 m²
1 rum
vån -1/3
4 016 kr/mån
16 528 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Storlien, Åre kommun

Vintergatan 31A

Lägenhet
Storlien, Åre kommun
Mäklarhuset Åre
1 050 000 kr
65 m²
3 rum
vån 3/3
3 390 kr/mån
16 154 kr/m²
Mäklarhuset Åre
Mäklarhuset Åre

Februari 2024

3 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarstigen Norra 41 Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarstigen Norra 41 Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vemdalsskalet Klockarstigen Norra 41 Vemdalsskalet, Härjedalens kommun - bild 3

Vemdalsskalet Klockarstigen Norra 41

Lägenhet
Vemdalsskalet, Härjedalens kommun
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
2 500 000 kr
62 m²
3 rum
vån 1/1
2 914 kr/mån
40 323 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
LF Fastighetsförmedling Vemdalen
Centralt, Östersunds kommun
Budgivning pågår

Stuguvägen 30

Lägenhet
Centralt, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
1 550 000 kr
48 m²
2 rum
vån 1/3
4 732 kr/mån
32 292 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund

Januari 2024

Åre By, Åre kommun

Åre strand 5B2 v.14

Lägenhet
Åre By, Åre kommun
PeakFast
170 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/2
280 kr/mån
2 982 kr/m²
Balkong
PeakFast
PeakFast

December 2023

5 rum lägenhet på Hamrafjällsstigen 30A Tänndalen - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Hamrafjällsstigen 30A Tänndalen - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Hamrafjällsstigen 30A Tänndalen - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 3

Hamrafjällsstigen 30A

Lägenhet
Tänndalen - Funäsdalen, Härjedalens kommun
HusmanHagberg Härjedalen
4 150 000 kr
94 m²
5 rum
4 547 kr/mån
44 149 kr/m²
Plus
Uteplats
HusmanHagberg Härjedalen
HusmanHagberg Härjedalen
Åre, Åre kommun

Åre Strand 2B3 Vecka 3

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Fastighetsbyrån Åre
100 000 kr
76 m²
3 rum
344 kr/mån
1 316 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Åre
Fastighetsbyrån Åre

November 2023

Storsjö Strand, Östersunds kommun

Storsjöstråket 40

Lägenhet
Storsjö Strand, Östersunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Östersund
4 200 000 kr
95 m²
3 rum
vån 1/5
8 527 kr/mån
44 211 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Östersund
Svensk Fastighetsförmedling Östersund

Oktober 2023

Funäsdalen by, Härjedalens kommun

Smebackenslingan 55D

Lägenhet
Funäsdalen by, Härjedalens kommun
Lindberget Mäkleri AB
3 195 000 kr
70 m²
4 rum
vån 1/2
4 668 kr/mån
45 643 kr/m²
Uteplats
Lindberget Mäkleri AB
Lindberget Mäkleri AB
4 rum lägenhet på Bruksvägen 36 lgh 104 Ljusnedal - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bruksvägen 36 lgh 104 Ljusnedal - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bruksvägen 36 lgh 104 Ljusnedal - Funäsdalen, Härjedalens kommun - bild 3

Bruksvägen 36 lgh 104

Lägenhet
Ljusnedal - Funäsdalen, Härjedalens kommun
HusmanHagberg Härjedalen
1 480 000 kr
56,5 m²
4 rum
vån 1/2
6 007 kr/mån
26 195 kr/m²
Plus
Uteplats
HusmanHagberg Härjedalen
HusmanHagberg Härjedalen

April 2023

4 rum lägenhet på Funäsdalsporten 7 Funäsdalsberget, Härjedalens kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Funäsdalsporten 7 Funäsdalsberget, Härjedalens kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Funäsdalsporten 7 Funäsdalsberget, Härjedalens kommun - bild 3

Funäsdalsporten 7

Lägenhet
Funäsdalsberget, Härjedalens kommun
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
3 100 000 kr
74 + 1 m²
4 rum
5 416 kr/mån
41 892 kr/m²
Plus
Balkong
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB
Funäsdalsfjällens Fastighetsbyrå AB

Artiklar från Hemnet

Februari 2023

Åre, Åre kommun

Tottvägen 113, lgh 119

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Fastighetsbyrån Åre
2 995 000 kr
51 m²
2 rum
vån 1/4
5 210 kr/mån
58 725 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Åre
Fastighetsbyrån Åre
Åre, Åre kommun

Kallströms väg 33 lgh B1101

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre
3 200 000 kr
35 m²
2 rum
vån 3/5
1 985 kr/mån
91 429 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre

December 2022

Åre, Åre kommun

Kallströmsväg 33 lgh 1107

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre
3 150 000 kr
35 m²
2 rum
vån 2/5
1 985 kr/mån
90 000 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre

Juni 2022

Åre, Åre kommun

Åre Strand 13:1 Vecka 35

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Fastighetsbyrån Åre
100 000 kr
118 m²
4 rum
396 kr/mån
847 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Åre
Fastighetsbyrån Åre

Juni 2021

Åre, Åre kommun

Åre Strand 4A4 v 33

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre
100 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/2
300 kr/mån
1 316 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre

Maj 2021

2 rum lägenhet på Veckoägt boende, Åre Village C922 Åre, Åre kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Veckoägt boende, Åre Village C922 Åre, Åre kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Veckoägt boende, Åre Village C922 Åre, Åre kommun - bild 3

Veckoägt boende, Åre Village C922

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre
80 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/3
181 kr/mån
1 600 kr/m²
Plus
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Åre By, Åre kommun

Åre Strand 5A5, vecka 25

Lägenhet
Åre By, Åre kommun
Fastighetsbyrån Åre
69 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/2
304 kr/mån
1 211 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Åre
Fastighetsbyrån Åre

Visar 451 - 477 av 477

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet