Logotyp av LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

Lugnviksvägen 66

Lugnvik, Kramfors kommun

Visa på karta

635 000 kr

675 000 kr-6 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    7 rum
    Boarea
    170 m²
    Tomtarea
    2 562 m²
    Energiklass
    B
    Driftkostnad
    57 077 kr/år

Biarea
50 m²
Byggår
1932
Nytt pris!! Möjlighet för dig som söker rymlig och trevlig villa med bergvärme ger låga driftkostnader. Välkommen till Lungviksvägen 66. Bostaden erbjuder möjlighet till minst 5 sovrum, vardagsrum och matrum i fil, delvis ny brädfodring -23, fiber indraget samt nybyggd altan med balkong. Intill huset finns även rymlig & praktisk carport. Här bor du trivsamt i Lugnvik på insynsskyddad tomt med fin utsikt över Lugnviksfjärden. Dessutom får du närhet till restaurang och busshållplats. Vi ses på visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling