Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åmål
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åmål

Pilgatan 6

Norelund, Säffle kommun

Visa på karta

1 190 000 kr

1 285 000 kr-7 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    156 m²
    Tomtarea
    910 m²
    Energiklass
    D
    Driftkostnad
    36 213 kr/år

Byggår
1974
Plus
Uteplats
Rymlig villa belägen i barnvänligt område, sex rum varav fyra sovrum. Fint kök med utgång till uterum i söderläge. Möblerbar entréhall med gott om förvaring, vidbyggt garage med förråd.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling