Jon-Zakrisväg 4

Junsele, Sollefteå kommun

Visa på karta

360 000 kr

450 000 kr-20 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    188 m²
    Tomtarea
    2 455 m²
    Driftkostnad
    98 400 kr/år

Biarea
33 m²
Byggår
1860
Tvåfamiljsvilla i timmer/trä i 1 ½-plan från omkring 1860 med mindre källare, parstuga och dubbelgarage, tomt om 2455 kvm med bl.a. gräsmatta, lövträd och buskar. Möjlighet till flerfamiljsboende/uthyrning och egen odling.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling