Logotyp av Svenska Mäklarhuset Norrtälje
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Norrtälje

Källviken 17

Blidö, Norrtälje kommun

Visa på karta

5 595 000 kr

5 895 000 kr-5 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    163 m²
    Tomtarea
    1,1 ha
    Driftkostnad
    41 117 kr/år

Byggår
1979
Välkommen till denna hästgård med ett ljust och rymligt boningshus med öppna ytor mellan kök, matplats och vardagsrum, kakelugn och utgång till altan under tak. Flexibla sovrum, stilrent duschrum och modernt parallellkök med stora fönster. Plan och lättskött tomt om drygt 1 ha med pool, garage, förråd och verkstad (tidigare stall) – med härlig utsikt mot Källviken.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling