Logotyp av Fastighetsbyrån Strömstad
Logotyp av Fastighetsbyrån Strömstad

Beatebergsvägen 27

Skee, Strömstads kommun

Visa på karta

2 195 000 kr

2 500 000 kr-12 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    120 m²
    Tomtarea
    2 592 m²
    Driftkostnad
    51 092 kr/år

Biarea
95 m²
Byggår
1972
Charmig villa på fin upparbetad tomt med känslan av att bo på landet tack vare grönområden runt tomten. Huset är välskött och här finns dubbelgarage, stor uppfart, växthus, uterum och tillbyggnad med tvättstuga och gästrum. Gångavstånd till förskola/skola, 24/7 mataffär, gym och tågstation! Uppvärmning med luftvärmepump/kamin och kommunalt V/A. Välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling