Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åseda
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åseda

Smultronvägen 16

Norrhult, Uppvidinge kommun

Visa på karta

750 000 kr

925 000 kr-19 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    123 m²
    Tomtarea
    954 m²
    Energiklass
    D
    Driftkostnad
    24 490 kr/år

Biarea
123 m²
Byggår
1962
Premium
Varmt välkommen på visning till detta lösvirkeshus i ett plan med källare om 123 kvm på vardera plan med 4 sovrum på entréplan med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum där det  även finns en braskamin. Uppvärmning genom bergvärme. Fiber är installerat. På tomten finns uppfart med plats för flera bilar samt ett garage under huset med el-styrd port.  Här bor ni i ett trivsamt och lugnt område med 25 km till Vetlanda och ca 6 mil till Växjö. Anmäl ditt intresse redan idag! Vi ses på visningen! Johan Florå
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling