Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nässjö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nässjö

Vitsippevägen 3

Grimstorp, Nässjö kommun

Visa på karta

1 475 000 kr

1 650 000 kr-11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    144 m²
    Tomtarea
    892 m²
    Energiklass
    F
    Driftkostnad
    44 417 kr/år

Byggår
1979
Plus
Välplanerad 1,5-plansvilla med hög trivselfaktor som har ett gott skick. Öppen och modern planlösning med fina sociala ytor, övre plan med 3 st sovrum och ett allrum. Hörntomt och flera uteplatser att njuta av. I närområdet finns idrottsplats, lekplats och badplats.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling